.

.

גל האוקיינוס מקרן לילה אור המנורה, 8 שינוי צבע נגן מוסיקה מנורת לילה מקרן עם שלט רחוק טיימר הגדרת האור להציג עבור ילדים מבוגרים השינה, הסלון קישוט (לבן)

גל האוקיינוס מקרן לילה אור המנורה, 8 שינוי צבע נגן מוסיקה מנורת לילה מקרן עם שלט רחוק טיימר הגדרת האור להציג עבור ילדים מבוגרים

ILS 38.53
זמינות
בצורה נגישה

· ✔【 בשלט הרחוק & לגעת סניור】גלי הים מנורת לילה מקרן עם שלט רחוק, לגעת אדון המפתחות, באופן חופשי להפעיל/לכבות את האור, לשנות את התאורה במצב, להתאים את עוצמת/בהירות/מוסיקה, כדי להגדיר באופן אוטומטי לכבות את הטיימר. · ✔【 8 שינוי צבע מצב】 Multi-צבע גל האוקיינוס מקרן לילה אור מנורה עם 8 סוגים של צבע, דגם, מחליפים את האפשרות עם ההעדפה שלך ואתה יכול לכוון המתאים ביותר בהירות, להראות את מימי האוקיינוס אווירה,להביא את הים הביתה לך!. · ✔【 45 מעלות תצוגת זווית מתכווננת】 : המקרן יכול להיות מבוסס על הצרכים שלך 0-45 מעלות הטיה, לאורך כיוונים שונים זקוף או הקרנה.מושלם עבור כל חגיגי קישוטים למסיבה לילדים ליצור נעימה ומרגיעה לפני השינה ניסיון, מרגיע ונוח הילדים לישון. · ✔【 חיצוני AUX כבל】 מובנה רמקול מיני, מנגן את השיר האהוב עליי בזמן המופע האור, לבין קלט אודיו ניתן לחבר נגן mp3, ipod,iphone,ipad,טלפון אנדרואיד,מחשב לוח ומחשב עבור השמעת מוסיקה.ליהנות רומנטי, רגיעה, אווירה חמימה מוסיקה. · ✔【 כיבוי אוטומטי שעון עצר】3 כיבוי אוטומטי טיימר אפשרויות (built-in 1 H, 2 H, 4 H כיבוי אוטומטי שעון עצר) את המנורה יהיה באופן אוטומטי לכבות לאחר הזמן שנקבע מראש.שים לב : גלי הים המקרן יהיה באופן אוטומטי לכבות לאחר 2 שעות, ללא מבצע.גלי הים מנורת לילה מקרן עם שלט רחוק, אתה יכול לבחור להגדיר את טיימר עם 1 שעה, 2 שעות, 4 שעות.כמובן, טיימר יכול להיות בוטל להישאר כל הלילה.אתה יכול לגשת להגדרות אלה ואפשרויות ללא יוצא של המיטה שלך.תכונות משודרגות, כי אתה יכול להשתמש בשלט כדי להתאים את התאורה בהירות.אם אתה מוכן לישון, אתה יכול להגדיר את אמון בהירות יהיה יותר נוח, לא יהיה בהיר מדי כדי להתעורר.המתנה הטובה ביותר עבור כל מי שרוצה ליהנות מרגיעה, אור LED להראות!.חבילה כללה : . 1* M05 לישון-שיפור גל האוקיינוס מקרן. 1*שלט רחוק( סוללות לא כלול). 1*כבל אודיו. 1*התאימו כבל USB. 1*ידני.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם