.

.

מנורת לילה מקרן, Liwarace הצפוני/אורורה אורות מקרן קול מכונת למבוגרים/ילדים, גאדג ' טים מגניבים עם Bluetooth רמקול, מתנות חג המולד עבור נשים/גברים/נוער/בנים/בנות/מסיבה/עיצוב ח?

מנורת לילה מקרן, Liwarace הצפוני/אורורה אורות מקרן קול מכונת למבוגרים/ילדים, גאדג ' טים מגניבים עם Bluetooth רמקול, מתנות

ILS 78.00
זמינות
בצורה נגישה

[השמיים מופע אור]אורורה מנורת לילה מקרן יכול להראות 14 מדהים אורורה לוואי על ידי שילוב של ארבעה צבעים בסיסיים(אדום/כחול/ירוק/לבן) בשלוש דרכים שונות.הצבעוניות השמיים הצפוניים אור ייתן לך תחושה של הקוטב הצפוני. [החלקת רעש לבן]הצפוני מנורת לילה מקרן הוא גם צליל נהדר מכונת לתינוקות/ילדים/מבוגרים אשר יש 8 מובנה החלקת רעש לבן(שחף, מים זורמים, גלי ים, גשם קל, גשם זלעפות, דולפינים, ציפורים, ל " ג בעומר),ולכן אתה יכול בקלות להירדם אפילו בתוך סביבה רועשת. [Bluetooth רמקול & שלט רחוק]ה "אורורה" שמיים מקרן אור מובנית Bluetooth רמקול.אתה יכול פשוט לחבר את הטלפון החכם או מחשב דרך Bluetooth ולאחר מכן נהנה מוסיקה משלך.במצב מוסיקה, האור ישתנה עם קצב.גם את זה יש רגיש שליטה מרחוק, אתה יכול בקלות לשלוט על השמיים מקרן אור דרכו. [בהירות/התאמת מהירות & כיבוי אוטומטי טיימר]השמים אור מקרן, עם סאונד יש מכונה 4 רמה מהירות ו-5 רמת התאמת בהירות, תרגישו חופשיים להתאים את מהירות ובהירות כדי להשיג את האפקט שאתה הכי אוהב.מה יותר, יש לו 4h כיבוי אוטומטי שעון עצר שבו אתה יכול גם לאפס את כיבוי אוטומטי זמן 2h עם שליטה מרחוק. [מתנות חג המולד & דברים מגניבים לחדר שלך]צבעוניים אורות הצפון הם גאדג ' טים מגניבים עבור חדר שינה/עיצוב חדר, המושלם שלה אורורה מופע האורות על התקרה יגרום לך מקום ייחודי & מהנה הסביבה.מה יותר, זה הוא אידיאלי גם מתנה עבור ימי הולדת, מסיבות, קישוט חדר חג המולד, יום השנה.הצפון מנורת לילה מקרן הוא צליל נהדר עבור מחשב ישן אשר יכול לעזור לך להירדם מהר.הצבעוניות השמיים הצפוניים אור ייתן לך תחושה של הקוטב הצפוני.התקרה השמיים מקרן אור גם הוא uniqe גאדג ' ט עבור חדר שינה/מסיבה/עיצוב הבית, המושלם שלה אורורה מופע האורות על התקרה יהיה להפוך את החדר שלך מגניב & מהנה הסביבה.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם