.

.

מצפן וינטג 'עור כתב העת - עתיקה בעבודת יד בכריכת עור כתב העת עם deckle קצה הנייר עבור גברים ונשים יומן עור Sketchbook - ציור יומן המחברת - מתנה נהדרת (6 עד 8 אינץ')

מצפן וינטג 'עור כתב העת - עתיקה בעבודת יד בכריכת עור כתב העת עם deckle קצה הנייר עבור גברים ונשים יומן עור Sketchbook - ציור

ILS 35.98
זמינות
בצורה נגישה

עובי הדפים הם אידיאליים עבור עט, עיפרון, עפרונות צבעוניים, ואפילו פחם!לקבל את עצמך את היקר ביותר לטיולים היום – לא צריך לנסוע שוב לבד.כל העת בקפידה יד קשורים 100% נטול חומצה רגיל unruled קרם טון ממוחזרים כותנה דפי מתאים לשימוש עם כל סוג של עט עבור כל יום מטלות כתיבה.הצבע של כתב העת הוא ייחודי מאוד בציר חום.את היומן שנעשה על ידי איכות גבוהה עור בופלו נייר היו בשימוש משובח היסטורי נייר אשר הוא עמיד מאוד.המפתח הוא מאוד עתיק יכול לשמש כסימניה.נחמד לפנק את יקיריכם ליום נישואים, יום הולדת או מתנת סיום הלימודים, או עבור מישהו מתחיל הרפתקה חדשה, מתנה מושלמת עבור אלה שאוהבים בציר אחד. ✔️ מימד – (8" X 6" X 1.אידיאלי לשימוש ומושלם – מתנה מושלמת לשימוש עסקי בכיר, שירה העבודה, עיתונאים, אומן, סופר.ברגע שיש לך להשתמש זה אתה תרגיש כאילו יש לך את הטוב ביותר היומן על העולם.ברגע שיש לך להשתמש זה אתה תרגיש כאילו יש לך את הטוב ביותר היומן על העולם.אנו לבחור את האיכות הטובה ביותר של חומרי גלם זמינים.Cuero הוא מתרגש להביא לכם מגוון רחב של עור יומנים, תיקים ואבזרים. 240 עמודים ספר זה בעבודת יד על ידי אומנים עובד עם עור במשך עשרות שנים.את רצועת עור לעטוף את היומן הוא פתרון מלא עבור נייר בטיחות פתוח לסגור את כתב העת. כתב עת - עשויים מ-100% עור בופלו עם עתיק Deckle קצה הנייר. ✔️ להשתמש בכל סוג של עט - כתיבה/שרטוט/שרבוט על רמה יומן מחברת עם עט נובע Calligraphy Pen, הכדור עט, מברשת עט, צבעי אקריליק, צבעי מים.אתה יכול לכתוב עם עטים, עפרונות, טושים או עפרון ציורים, אתה יכול להביא אותו איתך על טיול או כנס.יד תוצרת הודו ניצול אומנות מסורתית וטכניקות אשר הועברו מדור לדור.את היומן שנעשה על ידי איכות גבוהה עור בופלו נייר היו בשימוש משובח היסטורי נייר אשר הוא עמיד מאוד.את רצועת עור לעטוף את היומן הוא פתרון מלא עבור נייר בטיחות פתוח לסגור את כתב העת. כתב עת - עשויים מ-100% עור בופלו עם עתיק Deckle קצה הנייר.הצבע של כתב העת הוא ייחודי מאוד בציר חום.את היומן שנעשה על ידי איכות גבוהה עור בופלו נייר היו בשימוש משובח היסטורי נייר אשר הוא עמיד מאוד.ב Cuero אנו מאמינים כי האיכות עושה את המותג.אידיאלי לשימוש ומושלם – מתנה מושלמת לשימוש עסקי בכיר, שירה העבודה, עיתונאים, אומן, סופר. ✔️ עבודת יד מחייב מפתח סימניה מחייב נעשה על ידי יד תפרים אשר יש מספיק כוח הנייר לא יוצא.5") עם נימול Deckle קצה הנייר, בקלות להתמודד עם המחברת, יכול להתאים עם מינימום מקום, בקלות להתמודד עם המסע הארוך. ✔️ מושלם עור המחברת במלאכת-יד. ✔️ מימד – (8" X 6" X 1.אין יותר דאגות על דיו הורס את הדפים גם.אידיאלי לשימוש ומושלם – מתנה מושלמת לשימוש עסקי בכיר, שירה העבודה, עיתונאים, אומן, סופר. (ספירת הצדדים) איכות הנייר - עם deckle קצה הנייר, זה מרגיש טוב לכתוב מילים.5") עם נימול Deckle קצה הנייר, בקלות להתמודד עם המחברת, יכול להתאים עם מינימום מקום, בקלות להתמודד עם המסע הארוך.כל נושא איכות תן לי אותנו אנחנו נחליף את זה בלי quetion שלה 100 % עור, נייר מ חומרי פסולת, אנחנו לעולם לא משתמשים עץ על נייר אתה תאהב את זה.5") עם נימול Deckle קצה הנייר, בקלות להתמודד עם המחברת, יכול להתאים עם מינימום מקום, בקלות להתמודד עם המסע הארוך.איכות גבוהה עור אמיתי עליון כיסוי עור רך וגמיש, עם באופן טבעי מזמין מרקם היומן הזה יחזיק לכל החיים.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם