.

.

26 חתיכות מיני דמויות גיבורי-על סופר גיבור פעולה סטים טיטאן גיבור סדרת קטן גיבור על פעולה צלמיות לבנים ,נוקם קישוטים למסיבת יום ההולדת טובות קישוט עוגת הקאפקייקס טו?

26 חתיכות מיני דמויות גיבורי-על סופר גיבור פעולה סטים טיטאן גיבור סדרת קטן גיבור על פעולה צלמיות לבנים ,נוקם קישוטים למסיבת

ILS 31.48
זמינות
בצורה נגישה

【על גיבור פעולה סטים】מורכב 26 מיני דמויות גיבורי-על סטים ,עם הרבה דמויות, זה עבור בנים,בנות,האחיינים שלי עוגת יום הולדת מקושטת מתנות או צעצועים. 【מתאים זירת】מיני גיבור על דמויות פעולה סטים מתאימים לילדים צעצועים,נוקם קישוטים, עוגה, קישוט, עוגה טופר, יום הולדת אספקה, מסיבה, מתנה סדרת וכו'. 【מסיבת יום הולדת】כל הדמויות של הילד גיבור העל צעצועים סט מציאותי, מיוחד מתאים לילד את מסיבת יום ההולדת של,26 חתיכות מיני גיבור על דמויות פעולה סטים יכול לשמש צעצועים לא רק toppers עוגה. 【חומרים】אלה כיף מיני דמויות גיבורי-על ערכות קישוטים שנעשו על ידי חומר פלסטי, כל אחד על 1.7 ס " מ גבוה, ו-26 גיבור העל צעצועים. 【שירות לקוחות】אם מסיבה כלשהי, הרכישה שלך דורש שירות או יש לך שאלות, אתה יכול לפנות אלינו ישירות.גיבור העל צעצועים לילדים 26 חתיכות מיני גיבור על דמויות פעולה סטים הנוקמים יום הולדת קישוטים TOPPERS עוגת מיני גיבור על דמויות פעולה מפרט טכני : חומר זה 26 יח ' סופר גיבור צעצועים הוא עשוי מחומר פלסטיק, בחירה לילדים, אספנים.אריזה : 26 יח ' גיבור אקשן דמויות הנוקמים יום הולדת קישוטים ערכת קישוטי עוגה.את כל הסט של 26pcs גיבור על דמויות פעולה ליגת הצדק תווים תוססת, לא רק יכול לשמש עבור הנוקמים קישוטי רכב קישוט, המחשב קישוט, אבל גם יכול להיות בשימוש על toppers עוגה, פיקניקים, מקלחות תינוק, מסיבות טובות, וכו'.אם נעשה שימוש מסיבות ימי הולדת של ילדים, זה יהיה בלתי נשכחת מסיבה פריט.להפוך את זה אספנות גיבור על קישוט עוגה, והוא יכול גם לשמש בתור אח צעצוע מתנה.אנו מודים לכל לקוח, בכל סדר הוא בעל חשיבות רבה עבורנו!אם אתה לא מרוצה המוצר שלנו, אתה יכול לפנות אלינו ישירות.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם