.

.

האמה Blaster היד רולר - זרוע ציוד אימון עם קצף רך ידיות אחיזה - Fit 1 אינץ משקל צלחות & 2 אינץ אולימפיות, צלחות משקל נושאות כושר היד תלתל התרגילים על כושר וגם בבית.

האמה Blaster היד רולר - זרוע ציוד אימון עם קצף רך ידיות אחיזה - Fit 1 אינץ משקל צלחות & 2 אינץ אולימפיות, צלחות משקל נושאות

ILS 106.20
זמינות
בצורה נגישה

????מתאים 1 & 2 אינץ : האמה blaster היד רולר מתאים בגודל 1 standard & 2 אינץ ' האולימפיים משקל צלחות.אם אתה מתחיל, מומלץ להשתמש בגודל 1 האולימפי משקל צלחות.אתה יכול להגדיל את המשקל של צלחת על פי הצרכים שלך, כדי לשפר את הרמה של כוח הזרוע. ????קצף רך ידיות אחיזה : האמה התרגילים תכונות קצף רך ידיות אחיזה אשר קל להחזיק אך גם ללא תלוש מדי.היד רולר מסייע לך לשפר את כוח האחיזה, לבנות שרירים חזקים כוח. ????מוצק נירוסטה CARABINER : הפרמיה האמה ציוד אימון תכונות רחב החבל מחובר עם פלדת אל-carabiner אשר נותנים את זה מצוין איזון ויציבה מרכז הכובד אפילו כאשר השימוש. ????חסון פלדה בנייה : האמה מאמן הוא עשוי באיכות גבוהה מוצק steeland ניתן להשתמש עם כל תקן משקל צלחות.זה גם יכול להכיל עליון משקל הסף של 400lbs אשר אמור להיות יותר ממספיק עבור בידוד, עובד על שורש כף היד כוח. ????רחב יותר חבל DESINGED : עם חבל באורך של 43", יש גם שפע של יתרון פותחים ומשחררים את החבל כדי לקבל סט טוב בבית.זה ממש קטן ונוח לנשיאה.זה אידיאלי עבור חדר כושר, בבית, או אפילו לארוז לך על הבא טיול עסקים או תענוג.אם אתה רוצה לדחוף את הגבולות שלך על ידי עובד על הגדלת נמוכה יותר כוח הזרוע אז זה האמה strengthener בהחלט מספק שפע של היקף לשיפור.כף היד רולר האמה התרגילים מסייע לך ליצור כוללת הרמת כוח חזק יותר אחיזה כמעט בכל מקום.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם