.

.

אוויר צופר מכונית 12V קומפקטית עם מדחס רכב ממסר מיני נאוטילוס סופר רם חילזון קרן הערכה עבור משאית מכונית אופנוע(12v,שחור עם מתג)

אוויר צופר מכונית 12V קומפקטית עם מדחס רכב ממסר מיני נאוטילוס סופר רם חילזון קרן הערכה עבור משאית מכונית אופנוע(12v,שחור עם

ILS 40.83
זמינות
בצורה נגישה

"יוניברסל צופר" מתאים ביותר של 12 V מתח מכוניות, יאכטה, סירה, ג ' יפ, אופניים, משאיות, אוטובוסים, רכב, אופנועים, וכל דבר אחר 12 V רכב. "חבילה כוללת" שבלול אוויר קרן הערכה כוללת מבוא 1*12 V גבוה ונמוך כפול צליל צופר חשמלי שחור, 1*אגוזים, 1*בורג, 1*רפידות, 1*רתמת החיווט,1*ממסר, 1*צופר מתג. "קל להתקין" את 12 V חילזון אוויר צופר מכונית suite הוא קל מאוד להתקנה.אתה לא צריך לקנות אביזרים נוספים.שקלנו את כל מה שאתה צריך. "חשמל קרן העיצוב" שבלול עיצוב צורה,חידוש ויפה מראה, גבוה ונמוך כפול הטון נשמע יותר נעים ולא חזק וברור קול יכול לייצר עוצמה כפולה צליל צופר נשמע.איכות מעולה-כרום ציפוי אלומיניום ביותר ABS מעטפת, חסין זעזועים, עמיד.מצויד עם דור חדש של משאבת אוויר מנוע, מתח יציב יותר, אשר מבטיח עמידות יכול לעבוד במגוון סביבות טמפרטורה. "רמקול בדיקות מחמירות" לפי הבדיקה הסטנדרטית של המכונית צופר, המרחק בין החלק הקדמי של נבדק, הקרן 2m, אשר יכול להגיע ליותר מ-110 DB.השופר הזה הוא באמת חזק.נא לא להשתמש בו ליד בית ספר או בית חולים.אם יש לך שאלות נוספות, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו. 1. בדוק את צפר, אם הצופר לא ברור, נמוך וחלש, בעיקר עניים קשר. 2. הקש שוב ושוב על קרן של הבורר, אם הקרן לפעמים ביפ, לפעמים לא ביפ, בעיקר לחץ על מתג בתוך הקשר הוא לא טוב. 3. לסובב את גלגל ההגה ימינה ושמאלה, אם יש גדול "שריקות" חיכוך נשמע, אתה יכול לרסס קצת שומן הרלוונטית קשר חלקים. 4. אם הקרן אינה ביפ בכלל, סביר להניח כי הנתיך נשרף בחוץ, הרלוונטי פיוז צריך להיבדק.או אולי יש משהו לא בסדר עם הקרניים כבל החשמל.למצוא את הרמקולים כבל החשמל, את כבל החשמל חיווט תקע פירוק והרכבה פעם אחת, בדקו אם המקור הוא רע.להפריד את המקורי ברכב צופר החוט מן הקרן ישירות, רק כדי לקבוע את הממסר.מכשירי חשמל סגורות כדי להגן על קרן מעגלים הקרן כפתור מיידית הנוכחי השפעה.כיצד לתקן קרן : הסיבות העיקריות הרמקול לא נשמע או צרוד אחסון סוללה אינה מספיקה, קרן ממסר ו כפתור נזק, הקרן נזק, וכן הלאה.ספציפיות כדלקמן : . 1. בדוק את צפר, אם הצופר לא ברור, נמוך וחלש, בעיקר עניים קשר. 2. הקש שוב ושוב על קרן של הבורר, אם הקרן לפעמים ביפ, לפעמים לא ביפ, בעיקר לחץ על מתג בתוך הקשר הוא לא טוב. 3. לסובב את גלגל ההגה ימינה ושמאלה, אם יש גדול "שריקות" חיכוך נשמע, אתה יכול לרסס קצת שומן הרלוונטית קשר חלקים. 4. אם הקרן אינה ביפ בכלל, סביר להניח כי הנתיך נשרף בחוץ, הרלוונטי פיוז צריך להיבדק.או אולי יש משהו לא בסדר עם הקרניים כבל החשמל.למצוא את הרמקולים כבל החשמל, את כבל החשמל חיווט תקע פירוק והרכבה פעם אחת, בדקו אם המקור הוא רע.להפריד את המקורי ברכב צופר החוט מן הקרן ישירות, רק כדי לקבוע את הממסר.מכשירי חשמל סגורות כדי להגן על קרן מעגלים הקרן כפתור מיידית הנוכחי השפעה.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם