.

.

רקמת בעל הכספת,ברור רקמות תיבת Snap-על הרכבה,אין ריח חריף של אקריליק כיכר רקמות פנים בעלי חדרי אמבטיה,משרדים, מטבחים,חדר יפה עיצוב (הקיסר פרפר בולטות)

רקמת בעל הכספת,ברור רקמות תיבת Snap-על הרכבה,אין ריח חריף של אקריליק כיכר רקמות פנים בעלי חדרי אמבטיה,משרדים, מטבחים,חדר יפה

ILS 26.98
זמינות
בצורה נגישה

★ייחודי Snap-on להרכיב,לא דבק. & אין ריח חריף 1 דקה snap-על הרכבה לפי המדריך למשתמש. ★מובלט הקיסר פרפר קישוט-לראות דרך עבור חידוש רקמות עם עיטור מובלט הקיסר פרפר. ★פשטני יופי & נחמד מודרני אווירה,עיצוב חדר מושלם,זה פשוט ומודרני עם קל רקמות טעינה,נראה נקי,ברור,מודרניזציה, והוא מלא קו הגיוני, אז זה נותן לך מראה רענן בחדר האמבטיה,שולחן אוכל ומטבח.זה עוזר בחלל החדר להיראות בהיר ומרווח. ★מתאים ביותר מעוקב של רקמות Boxes Capability להחזיק ביותר בגודל סטנדרטי מרובע רקמות התיבות, כמו גם ערימות של הפרט פנים מפיות או רקמות. ★קל מילוי-תופעות מסלולית פתיחת מאפשרת החלפה של רקמה או מפית.אף פעם לא להשתמש בו, למעט מחזיק נייר טישו או מפית.ELEGANTLIFE רקמות בעל נוצצות אפקט בשום אור עם פשטות & אלגנטיות בסגנון, בהחלט, לא רק כאל תיבת יפה על רקמות מחזיק, זה גם נחמד & תפאורה ייחודית בבית שלך, הבית & office, יהיה מאוד מרשים למבקרים שלך.הכיכר ברור רקמות box היא כל כך נקי, מודרני ומסוגנן דרך בית כזה esssential פריט.טוב את הבית ואת המשרד שלך.אינטליגנטית שלה והטבע האנושי. העיצוב הופך את החלפת כל כך פשוט ונקי.זה הופך להיות יותר מסודר, יותר נקי יותר נורמלי קרטון רקמות הקופסה".

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם