.

.

תרסיס סמרטוט על הרצפה, מנקה רצפה סמרטוט עם בקבוק ספריי למילוי חוזר ו-3 כריות רחיץ, שטוח סחבה הביתה מטבח, פרקט למינציה עץ, אריחי קרמיקה לרצפה ניקוי (חאקי)

תרסיס סמרטוט על הרצפה, מנקה רצפה סמרטוט עם בקבוק ספריי למילוי חוזר ו-3 כריות רחיץ, שטוח סחבה הביתה מטבח, פרקט למינציה עץ,

ILS 46.65
זמינות
בצורה נגישה

【עיצוב ארגונומי לאחיזה】 : האם אתה נמאס עם מסורתי סחבות?בחרה שלנו ספריי מגב, לשימוש חוזר מיקרופייבר משטח ללכת על כל הרצפה סוגים, כגון עץ, למינציה, עץ, אריחי קרמיקה וכו'.לחיצת יד ארגונומי שליטה אורך המוט, אתה יכול לעשות ניקוי, ללא צורך להתכופף או לכרוע.להפוך את הרצפה ניקוי קל ופשוט. 【חוסך זמן & חוסר עמל】 : - responsive ראש ספריי מאפשר לך לרסס מעט או הרבה נוזלים כמו שאתה רוצה.לחסוך זמן מיותר ותסכול מדוכדכת מים.להוסיף שלנו 180°סיבוב הראש ולקבל סביב מגושם, רהיטים כבדים מבלי כאב הראש של להעביר אותו מסביב. 【רחיץ רפידות מיקרופייבר】 : שתי לשימוש חוזר מגב ניקוי רפידות על המחליף שלך, אשר הם רכים, מים-קליטה, עמיד לשימוש חוזר, הרבה יותר חסכוני מאשר חד פעמיות לניקוי רפידות.להאריך את חיי השירות של תרסיס מגב, לחסוך לך כסף, לבסוף, אין צורך סוללות יש לך עוד שליטה עם ריסוס ידני לטפל, שהוא גם ידידותי לסביבה. 【תמיסת ניקוי אפשרויות】 : אתה עייף של כשטיפלתי כבד הדלי והסמרטוט לנקות את הרצפות?הודות מיקרופייבר ספריי מגב, את למילוי הבקבוק מאפשר לך לבחור את הטוב ביותר לניקוי פתרון לצרכים שלך, לא קונה יותר יקר בתמיסה כימית מילוי.את ASOGO ספריי מגב כולל בקבוק למילוי חוזר, כך שאתה יכול למלא אותו עם כל תמיסת ניקוי שאתה רוצה.רק להוסיף 2 כפיות קטנות של תמיסת ניקוי מים בבקבוק ואתה מוכן להאיר את הרצפות. 【מתקדם ספריי מגב】 : עיצוב משולב של 350ml בתחתית מיכל המים מאפשר ניקוי רצפה סמרטוט בתוך 10 עד 15 דקות.❤את כתמי המים בבקבוק הם שהותירו את מפעל בדיקת איכות.בבקשה תרגישו חופשי להשתמש מותג מוצר חדש. ❤.קיר רכוב עיצוב,חיסכון בחלל.שליטה על ההדק ביעילות לרסס את הכמות הנדרשת של נוזל.כך ניתן לנקות כל סוג של רצפות מבלי לפגוע קומות.העמוד הוא הוסיף עם ספוג רך כדי לנקות את הרצפה בלי טחינה הידיים.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם