.

.

גיבור העל האולטימטיבי צעצוע סט של 6 PSC – הגיבורים הטובים ביותר דמויות פעולה - באטמן, סופרמן, הענק הירוק, ת ' ור, איש הברזל, קפטן אמריקה אספנות הדגמים, גיבור – על Playset – ב?

גיבור העל האולטימטיבי צעצוע סט של 6 PSC – הגיבורים הטובים ביותר דמויות פעולה - באטמן, סופרמן, הענק הירוק, ת ' ור, איש הברזל,

ILS 38.98
זמינות
בצורה נגישה

????Playset לילדים : גיבור על צעצועים מתנה המפורסם של מארוול תווים.מומלץ לילדים מגיל 3 בן שנים לשחק בעצמם או ביחד עם אחרים, ילדים ומבוגרים.נסחו צעצועים לשחזר פעולות מתוך קריקטורות האהוב. ????אספנות : דמויות פעולה להגדיר מ טיטאן גיבור סדרה נהדרת למבוגרים שאוהבים איסוף מודלים.אלה פסלונים לעשות מבטא טוב בכל הבית או המשרד עיצוב.זוהי מתנה גדולה לתת לילדים ומבוגרים באירועים שונים. ????מארוול גיבורי על : מטלטלין משותפת צעצועים כוללים הענק, סופרמן, באטמן, ת 'ור, איש הברזל, ו" קפטן אמריקה.הם מעוררים דמיון לשחק ולעודד את היצירתיות.גיבור להגדיר מביא ללא הגבלה כיף ושמחה. ????איכות : הסרטים האלה פסלונים עשויים מפלסטיק איכותי, יש מספר נקודות של ביטוי.הדמויות עוצבו בזהירות, באמצעות שחיקה עמידה צבעים.לכל אחד יש אופי איקוני שלה נשק וציוד. ????שירות : הנתונים כוללים את איכות הבנייה.אנו שואפים לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר לך.אם יש בעיות כלשהן עם הרכישה שלך, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם